У Черкасах ветеран АТО загинув під час розбирання завалів у театрі після пожежі

22 Жовтня 2015, 20:22

У Черкасах демобілізований боєць АТО загинув, виконуючи після пожежі роботи з розбирання завалів у глядацькій залі Черкаського музично-драматичного театру. Цю інформацію підтвердив екс-директор театру Володимир Осипов.

«На жаль, це правда. Театр ізольований від будівельних робіт, які проводяться в глядацькій залі, де влітку відбулася пожежа, тому подробиць ми не знаємо. Але відомо, що трагедія сталася 19 жовтня, вже наприкінці робочого дня, годині десь о 16-й», – розповів Осипов.

За його словами, щодня на розборі завалів працювало три газозварники, які розрізали конструкції, а також робітники, які виносили розрізане із зали.

«Загиблий газозварник Юрій Стешак був дуже досвідченою людиною. Ми з ним часто спілкувалися, він казав, що має досвід демонтажу в тому числі й старих заводів, і що для робіт у театрі багато людей не потрібно. Юрій був учасником АТО, дуже позитивною, цікавою людиною. Велике горе, що це сталося», – додав Осипов.

Повідомляється, що частина плити, яка впала на голову Юрієві, котрий працював на першому поверсі, лежала на другому ярусі, на балконі. Вона вже була розрізана.

Наразі триває слідство за фактом загибелі чоловіка. Роботи в театрі призупинили до 26 жовтня.

Нагадаємо, пожежа в черкаському театрі сталася 1 липня. Вогонь знищив глядацьку залу – на неї обвалилися другий і третій поверхи приміщення.