У Черкасах студентів зігнали на ходу до роковин Голодомору, яку очолив кандидат Поплавський

23 Листопада 2013, 15:44

Як повідомило поінформоване джерело, серед учасників ходи – більше 100 студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та Черкаського факультету Київського університету культури та мистецтв (ректор – Поплавський). 

"Їм повідомили, що вони мусять взяти участь у заході, або їх буде відраховано", – зазначив співрозмовник.

Колона рушила до пам’ятнику жертвам Голодомору, де очільник області на кандидат в нардепи запалять свічки в пам'ять про жертв геноциду.

Як відомо, на початку листопада Центрвиборчком зареєстрував ректора Київського національного університету культури і мистецтв Михайла Поплавського кандидатом в народні депутати по 194-му округу.

Нагадаємо, 8 листопада Центральна виборча комісія зареєструвала ректора Університету культури і мистецтв Михайла Поплавського кандидатом у депутати Верховної Ради на повторних виборах у 194-му окрузі у Черкаській області.

Нагадаємо, у п'яти проблемних округах балотується 207 осіб: у 94-му окрузі в Обухові на Київщині балотується 84 кандидати, в 132-му (в Первомайську на Миколаївщині) – 13, у 194-му (у Черкасах) – 17, в 197-му (в Каневі Черкаської області) – 18, в 223-му (у Києві) – 75.

Читайте також: Підготовка до битви у проблемних округах: рекордна кількість кандидатів та перші ознаки адмінресурсу