У Бучі за спробу захоплення підприємства поліція затримала 50 осіб

19 Жовтня 2016, 16:02

У Бучі за спробу рейдерського захоплення підприємства "Ютем Інженіринг" поліція затримала 50 осіб. Про це повідомляє прес-служба управління Нацполіції в Київській області.

Вранці до поліції надійшли повідомлення, що невідомі протидіють діяльності підприємства. 

"Молоді люди в темній формі фактично здійснили захоплення підприємства, заблокувавши прохід і не допускаючи до роботи персонал. При спробі робочих потрапити в помешкання, зловмисники почали застосовувати фізичну силу, відштовхували і били їх по ногах. У цей час працівники виконавчої служби виконували рішення суду про примусове стягнення заборгованості в сумі 5 млн гривень і рішення адміністративного суду про зміну керівництва даного підприємства", – повідомили в поліції.

Правоохоронці оточили територію і затримали 50 осіб. Ними виявилися жителі Київської та Чернігівської області. При огляді в одного з них вилучили пристрій для відстрілу набоїв з гумовими кулями і ніж. Усі вони сказали, що приїхали влаштовуватися на роботу.

Розслідування встановило використання підроблених документів, які виготовлялися спеціально для винесення судом завідомо неправомірних рішень. 

Зараз підприємство працює в нормальному режимі. За фактом захоплення відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 206 (протидія законній господарській діяльності) Кримінального кодексу України. 

Нагадаємо, 4 вересня у с.Крюківщина Києво-Святошинського району невідомі особи напали на підприємство з метою його захоплення, загинув охоронець, ще один отримав поранення. Згодом у поліції повідомили, що захоплення підприємства відбувалося за участю понад 200 осіб, чотирьох нападників правоохоронцям вдалося затримати. Також поліцейські заявили, що загиблий був з числа нападників.