У Британії заявили, що Україні варто внести зміни до закону про Антикорупційний суд

27 Червня 2018, 12:41

Міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон повідомив, що Україні варто внести зміни до закону про Вищий антикорупційний суд, а саме – повернути право на апеляцію в справах, розгляд яких вже розпочався. Про це він заявив у середу, 27 червня, під час виступу на конференції щодо реформ в Україні.

 

"Дуже важливо, щоби Антикорупційний суд мав можливість опікуватися всіма справами, що підпадають під його юрисдикцію, у тому числі щодо рішень, які схвалюються першою інстанцією", – підкреслив Джонсон.

 

Водночас він позитивно прокоментував перебіг реформ в Україні.

 

Як повідомлялося, 26 червня Державний департамент США повідомив, що ухвалення змін до закону про Вищий антикорупційний суд є вкрай важливим, тому закликали Україну якнайскоріше ухвалити відповідні зміни. 

 

Нагадаємо, 21 червня парламент ухвалив закон №8497 про утворення Вищого антикорупційного суду, за відповідне рішення проголосували 265 депутатів. 26 червня президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. 

 

Додамо, 14 червня набув чинності закон "Про Вищий антикорупційний суд", однак частина розділу "Прикінцеві та перехідні положення" набуде чинності з дня початку роботи суду.