У Британії подали достатньо голосів, щоб ініціювати відставку Мей – ЗМІ

16 Листопада 2018, 12:22

Депутати Консервативної партії Терези Мей подали достатню кількість голосів для того, щоб ініціювати голосування за недовіру прем’єр-міністру країни. Про це повідомляє агентство Reuters.

 

Наголошується, що для того, щоб ініціювати голосування за вотум недовіри прем’єру необхідно подати щонайменше 48 листів про недовіру.

 

"48 листів від консервативних депутатів, необхідні для того, щоб запустити голосування про вотум недовіри прем'єр-міністру Терезі Мей, зібрані, повідомив редактор BrexitCentral в п'ятницю, пославшись на єдине джерело, яке, за його словами, завжди було надійним", – йдеться у повідомлення.

 

Крім того, дану інформацію підтвердив британський телеканал Sky News.

 

"Джерела Sky: усім урядовим координаторам сказали скасувати будь-які зобов'язання на сьогодні та повернення до Лондона… голосування за вотум недовіри прем’єр-міністру тепер "ймовірне", – йдеться у повідомленні.

 

 

 

 

Нагадаємо, 13 листопада представники Великої Британії та Євросоюзу узгодили на технічному рівні угоду про умови виходу країни зі складу ЄС.

 

21 червня у Британії парламент ухвалив урядовий законопроект щодо Brexit. Тереза Мей назвала ухвалення законопроекту "найважливішим кроком" у забезпеченні "гладкого" виходу Британії з ЄС.

 

Переговори між Лондоном та Брюсселем мають неформальний кінцевий термін до кінця жовтня, але Барньє сказав, що їх можуть продовжити до середини листопада.

 

Додамо, під час референдуму 24 червня 2016 року 51,9% британців проголосували за вихід Великої Британії з ЄС (Brexit). При цьому 62% Шотландців висловилися за збереження британського членства в ЄС, а 32% виступили за Brexit. ​Правляча в регіоні Національна партія закликала до проведення окремого референдуму, якщо позиція Шотландії буде прогнорірована під час переговорів з Брюсселем щодо Brexit. 13 грудня 2017 року Європарламент проголосував за початок другого етапу переговорів щодо виходу Великої Британії з Європейського союзу.