У Брюсселі розпочав засідання Комітет асоціації Україна-ЄС

5 Листопада 2019, 15:28

П'яте засідання Комітету асоціації Україна-ЄС розпочалося у Брюсселі за участю віце-прем'єр-міністра з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби. Про це у вівторок, 5 листопада, повідомляє Представництво України при ЄС у Facebook.

 

 

"Зустріч Комітету асоціації ЄС-Україна щойно розпочалася у Брюсселі. Офіційні особи ЄС, українські міністри, заступники міністрів та представники різних агенцій обговорюють імплементацію Угоди про асоціацію, реформ та плани на майбутнє", – йдеться у повідомленні.

 

Як зазначається, українська сторона має намір обговорити з європейськими партнерами кожен з п'яти головних напрямків європейської інтеграції України, серед яких: секторальна інтеграція; співпраця у галузі боротьби з кліматичними змінами та підвищення ефективності енергетики; приведення положень Угоди про асоціацію з ЄС у відповідність до сучасних реалій двосторонньої торгівлі, що зростає; впровадження положень європейської інтеграції у регіонах України; відновлення інфраструктури Донбасу тощо.

Відкрив засідання віце-прем’єр-міністр України Кулєба.

 

Зауважимо, українську делегацію на п’ятому засіданні Комітету асоціації Україна-ЄС очолює в. о. генерального директора Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції секретаріату Кабінету міністрів Юлія Гаряча, делегацію Європейського Союзу – заступник генерального директора Європейської служби зовнішньої дії з питань Європи та Центральної Азії Люк Девінь.

 

Як повідомлялося, Європейський Союз запустив в Україні нову програму House of Europe, покликану сприяти професійному розвитку українців.