Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе після зустрічі із заступником Генерального секретаря Північноатлантичного альянсу Роуз Геттемюллер заявила, що Україна сподівається на проведення засідання комісії Україна-НАТО на найвищому рівні. Про це йдеться на офіційному сайті уряду.
"Ми розраховуємо на проведення комісії Україна-НАТО на рівні глав держав і урядів країн Альянсу", – зауважила вона.
За її словами, наразі дуже важливим є солідарність всіх країн НАТО.
"Надзвичайно важливим на сьогодні має бути саме єдність і солідарність усіх країн НАТО, а обговорення питань двостороннього порядку денного не повинно обмежувати співпрацю України з Альянсом", – йдеться у повідомленні.
Наголошується, що Україна захищає себе від російських кібервтручань, військових, інформаційних, гібридних атак, тому стала так званим східним флангом НАТО.
"Росія не змінює своєї агресивної політики, її ціль не обмежується виключно Україною, а тому ми розраховуємо, що Альянс залишатиме діалог з Росією на нинішньому мінімальному рівні", – додала віце-прем’єр-міністр.
Крім того, сторони домовилися про наступні переговори під час запланованого на 28 березня засідання Комісії Україна-НАТО на рівні послів, де Україна повинна надати Річну національну програму Україна-НАТО на 2018 рік.
Нагадаємо, віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе після зустрічі із заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер заявила, що Північноатлантичний альянс офіційно долучив Україну до списку чотирьох країн, які мають намір стани членами організації у майбутньому.
10 березня Північноатлантичний альянс заявив, що визнає прагнення України бути повноцінним членом в даній організації. Наразі чотири країни-партнери заявили про свої прагнення до вступу в НАТО, а саме Боснія та Герцеговина, Грузія, колишня югославська республіка Македонія та Україна.
Як повідомлялось, 5 березня віце-прем’єр-міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що Україна має подати заявку для вступу до НАТО в 2018 році.
Раніше віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе повідомила, що в 2017 році Україна виконала 81,9 %, заходів річної національної програми співробітництва з НАТО.