У Брюсселі повідомили про створення Агентства ЄС з кібербезпеки

19 Вересня 2017, 16:05

Заступник голови Європейської комісії із єдиного цифрового ринку Андрус Ансіп, член Єврокомісії з союзу безпеки ЄС Джуліан Кінг і член Єврокомісії із цифрової економіки та цифрового суспільства Марія Габріель оголосили про наміри створити Агентство ЄС з кібербезпеки. Про це вони повідомили у вівторок, 18 вересня, під час прес-конференції у Брюсселі.

За словами Ансіпа, ЄС усе більше залежить від даних, тому зараз важливим є захистити їх від атак.

"Кібератаки стали частими, глобальними, витонченими, і Європа повинна бути в змозі протистояти цим атакам цілодобово у всіх країнах ЄС", – відзначив він.

Як повідомляється, було висунуто пропозицію створити Агентство ЄС з кібербезпеки, метою якого буде  допомагати членам союзу діяти в зв'язку з кібератаками.

Окрім цього, планується запровадити нову систему сертифікації, яка дозволить "гарантувати безпеку використання товарів і послуг в цифровому середовищі".

"Наші ініціативи посилюють співпрацю, щоб країни ЄС могли представляти єдиний фронт. Ми також пропонуємо нові заходи для стимуляції інвестицій в інновації та сприяння" кібергігієні ", – зазначив Ансіп.

Раніше НАТО і ЄС вирішили посилити співпрацю в сфері кібероборони.