У БПП визнали фактичний розпад коаліції

18 Лютого 2016, 15:49

Керівник фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко констатував фактичний розпад коаліції. Про це заявив він журналістам у четвер у Києві.

"За фактом ми маємо, можливо, не юридично, а фактично смерть коаліції, причому не сьогодні, а тиждень тому. Заява "Самопомочі" сьогодні, чесно кажучи, не є чимось новим. Вона просто формалізувала те, що ми всі знали вже останні два тижні", – сказав він.

За словами Луценка, в коаліції депутатів стільки, скільки було до сьогоднішнього моменту, тому що "коаліція формується шляхом персональних підписів і народних депутатів під коаліційною угодою". "Наскільки мені відомо, жоден депутат його (підпис) ще не відкликав. Навіть після заяви Радикальної партії про вихід з коаліції … ні Ляшко, ні його соратники підпису не відкликали", – додав він.

Як стало відомо, парламентська фракція "Об'єднання «Самопоміч» ухвалила рішення про вихід зі складу коаліції «Європейська Україна». Нагадаємо, раніше з коаліції вийшла фракція "Батьківщини".

Згодом президент України Петро Порошенко звернувся до депутатів Верховної Ради у зв'язку з парламентсько-урядовою кризою.