У БПП прокоментували чутки про призначення Ахметова та Бойка керівниками окупованих територій Донбасу

13 Березня 2016, 19:57

Чутки про домовленість української та російської влали щодо призначення на посади керівників окупованих територій Донбасу олігарха Ріната Ахметова та нардепа «Опозиційного блоку» Юрія Бойка – інспіровані Віктором Медведчуком. Про це заявила нардеп Ірина Фріз у коментарі виданню «Апостроф», повідомила прес-служба «Блоку Петра Порошенка».

За її словами, такі чутки можуть виходити від кума президента Росії Віктора Медведчука, який уповноважений українською владою вести переговори з бойовиками і сепаратистами з Донецька і Луганська з приводу звільнення заручників.

«Медведчук уповноважений вести переговори в гуманітарній підгрупі в Мінську зі звільнення заручників. Так ось, нехай зосередиться на виконанні цієї функції, в тому числі – на звільненні українських заручників в Росії, зокрема Надії Савченко. А не інспірує чутки про нібито якісь домовленості між Путіним і Порошенком», – зазначила Фріз.

Раніше низка ЗМІ, з посиланням на свої джерела, повідомили нібито Порошенко і Путін схвалили заміну ватажків самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» Олександра Захарченка та Ігоря Плотницького на бізнесмена Ахметова і голову парламентської фракції «Опозиційного блоку» Бойка. Повідомлялося, нібито Ахметов і Бойко дали свою згоду на призначення.

Окрім того, нагадаємо, що раніше Фріз озвучила позицію БПП стосовно чуток про зміну уряду.