У Боснії порушили справу через українську ікону, яку подарували Лаврову

18 Грудня 2020, 18:24

Прокуратура Боснії і Герцеговини порушили справу після того, як голова президії країни Мілорад Додік подарував міністру закордонних справ Росії Сєргєю Лаврову золоту ікону. З'ясувалося, що ця ікона була вивезена з українського Луганська. Про це у п'ятницю, 18 грудня, пише місцевий сайт avaz.ba.

 

Повідомляється, що до прокуратури звернулася міністр закордонних справ Бісера Туркович після того, як отримала ноту з посольства України. На даний момент проводяться перевірки.

 

Видання пише, що МЗС Боснії і Герцеговини розіслало запити правоохоронним органам для розслідування всіх заяв, про які говорить українська сторона.

 

На сьогодні є підозри того, що ікону вивезли з окупованого Луганська, який з 2014 року перебуває під російським контролем.

 

Як повідомлялося, посольство України в Боснії і Герцеговині направило ноту до Міністерства закордонних справ Боснії і Герцеговини з проханням надати докладну інформацію про те, чому 300-річну українську ікону подарували міністру закордонних справ Росії Сєргєю Лаврову.