У Болгарії через сильний ураган загинуло двоє людей, ще 12 – поранені

16 Березня 2013, 16:27

Згідно із повідомленням, стихія обрушилася на регіон напередодні – після небувало теплої для цього місяця погоди, температура почала різко знижуватися, а похолодання супроводжувалося посиленням вітру. Найбільше постраждало місто Габрово, яке було частково знеструмлене. Через несприятливі погодні умови в місті закриті навчальні заклади.

За словами мера області, жертвою стихії стала 34-річна жінка. Дві людини з різними пораненнями і травмами були доставлені в лікарні, ще десяти допомога була надана на місці.

Як відзначає агентство, в результаті розгулу стихії в деяких областях регіону спостерігаються перебої із залізничним сполученням, оскільки вітер повалив велику кількість дерев.

Місцеві комунальні служби намагаються розчистити дороги.

Болгарські синоптики прогнозують погіршення погоди в регіоні в найближчі дні, зниження температури, а також опади у вигляді снігу і дощу.

Водночас, як повідомляє «Укрінформ», вчора ввечері 69-річний мешканець Габрового піднявся на дах будинку, пошкодженого ураганом, щоб поправити його, однак вітер здув його з висоти. Чоловік помер від отриманих травм.