У Болгарії анонсували спецзасідання Радбезу через хіматаку на Скріпаля

29 Березня 2018, 17:28

Рада безпеки при уряді Болгарії 30 березня проведе спеціальне засідання, на якому планують обговорити хіматаку на колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля та його дочку на території Великої Британії. Про це повідомляє прес-служба уряду Болгарії.

 

"На засіданні Ради безпеки буде заслуханий Надзвичайний і Повноважний посол Болгарії в РФ Бойко Коцев", – йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що до складу Радбезу входять прем'єр-міністр Болгарії, керівники спецслужб та представник президента країни.

 

Нагадаємо, 27 березня прем'єр-міністр Болгарії Бойко Борисов прийняв рішення відкликати посла країни з Росії для консультацій.

 

5 березня у Великій Британії, у графстві Вілтшир, 66-річний громадянин Росії Сєргєй Скріпаль потрапив з важким отруєнням до лікарні. Разом з ним була його донька. Відомо, що Скріпаль є колишнім російськими шпигуном, який був засуджений в Росії за шпигунство на користь Британії. Голова міжнародного комітету палати громад Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.