У бою під Пісками загинув український боєць

Акценти
28 Лютого 2015, 19:47

У Пісках через обстріл із боку бойовиків загинув один український боєць, а в районі селища Широкине цілодобово працюють снайпери терористів, обстріли практично не припиняються. Про це повідомили на сторінці полку «Азов» у мережі Facebook.

Як повідомив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк у Facebook, терористи постійно намагаються заявити про свою присутність, незважаючи на оголошене перемир’я та відведення техніки.

«У Бердянському та Широкиному останні два дні занадто активних бойових дій не відбувається, але ворожі снайпери працюють цілодобово, обстріли не припиняються. Вчора було поранено нашого бійця», — написав Шкіряк.

При цьому він зазначив, що його автомобіль також потрапив під обстріл терористів.

«На під’їзді до позицій сил АТО наш „Кугуар“ був обстріляний бойовиками зі стрілецької зброї. Терористи намагаються „кошмарити“, заявляючи про свою присутність», — додав радник Авакова.

Раніше повідомлялося,що в зоні антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях за минулу добу троє українських військових отримало поранення, загиблих на той час не було.

Нагадаємо, на Донбасі минулої ночі суттєво зменшилася кількість обстрілів з боку бойовиків.

95