У БЮТ знову виключення членів партії

1 Травня 2008, 08:07

У Чернігові 26 квітня на пленумі обласної організації ВО „Батьківщина” було прийнято рішення про виключення з партії керівників фракцій у місцевих радах, а також окремих депутатів.

Про це повідомив УНІАН керівник виборчих програм Громадянської мережі "Опора" Олександр Ломако.
 
За його інформацією, на пленумі звільнено з лав партії голову фракції БЮТ в обласній раді, першого заступника голови обласної „Батьківщини” Анатолія Богуша, голову фракції БЮТ у міській раді Чернігова Світлану Глущенок, голову Чернігівської міської організації „Батьківщини” Ігоря Льодового, депутатів Чернігівської міськради Віталія Гриця та Владислава Кухаря.
 
"Крім виключення їх з лав партії ініціатори цього процесу добиватимуться відкликання першого – з депутатського корпусу Чернігівської обласної ради, а останніх чотирьох – міської", – наголосив О.Ломако.
 
У свою чергу основною причиною виключення вказаної п’ятірки із партії заступник голови Бюджетного комітету Верховної Ради України, представник БЮТ Олег Ляшко назвав розміщення фірмою “Gold Future” на своїх рекламних площах у Чернігові плакатів, де критикується діючий уряд за намагання «втягнути Україну до НАТО». Рекламну агенцію “Gold Future” очолюють депутати міськради В.Гриць В.Кухарі є членами фракції БЮТ, сказав він.
 
Депутати міськради були виключені з лав партії “за дії, що понижують авторитет партії”, а керівник фракції та міської партійної організації, а також голова фракції БЮТ в облраді – за те, що не прослідкували та вчасно не поставили на місце своїх депутатів, сказав О. Ляшко.
 
Водночас О. Ломако вважає, що насправді ця ситуація – чергова серія конфлікту всередині місцевого БЮТу, яка є продовженням боротьби за контроль за чернігівським осередком блоку.
 
Як повідомляв УНІАН, 1 вересня 2007 року фракція БЮТ у Чернігівській міській раді виключила зі свого складу трьох депутатів – Віктора Бережного, Віктора Сехіна та Валерія Панека “які разом з "регіоналами", комуністами і соціалістами роздавали чернігівську землю”. Фракція також запропонувала позбавити їх депутатських мандатів.
Тоді фракція БЮТ у міськраді разом із фракцією ПСПУ на знак протесту проти розгляду земельних питань залишила залу засідань, а депутати В. Бережний, В. Панек і В.Сехін залишилися у залі і продовжили роботу.