У БЮТ вважають, що Янукович помстився Тимошенко за диктатора

30 Грудня 2011, 11:41

Про це він сказав журналістам біля Лук'янівського СІЗО в Києві.

"Події, що відбулися, є подарунком Віктора Януковича Юлії Тимошенко до Нового року, це його відповідь на "Лист диктаторові", який вона написала", – сказав він.

Він також зазначив, що зараз діє рішення суду, яким Тимошенко заарештовано повторно, таким чином, це рішення порушено, оскільки, відповідно до нього, Тимошенко мають утримувати в СІЗО.

У свою чергу адвокат Тимошенко Сергій Власенко також назвав незаконним переведення Тимошенко у колонію.

"Нас повідомили, що жодної зміни запобіжного заходу за другим арештом не відбулося. Це означає, що Пенітенціарна служба порушила вимоги закону", – сказав депутат.

Він зазначив, що в постанові Шевченківського районного суду Києва, яким Тимошенко була арештована повторно в справі про зловживання на посаді керівника корпорації ЄЕСУ було чітко зазначено, що Тимошенко має утримуватися в Лук'янівському СІЗО.

Він зазначив, що його повідомили в СІЗО вранці у п'ятницю, що рішення про етапування Тимошенко надійшло в СІЗО в робочий час у четвер, 29 грудня, однак, на його думку, це неможливо, оскільки Апеляційний суд Києва завершив зачитування повного рішення по апеляції на вирок Тимошенко лише о 18:00 у четвер.

Нагадаємо, 26 грудня Тимошенко написала з СІЗО "Лист диктаторові", адресований Януковичу.

У листі екс-прем'єр давала поради Януковичу щодо управління країною і нагадала, що на займаному посту він у першу чергу має служити українському народу.

Також Тимошенко застерегла Януковича від продовження політики, у рамках якої між народом і владою встановлюються огорожі, і наголосила, що це може призвести до повної втрати його рейтингу.