У БЮТ кажуть, що ЄС і США обговорюють введення санкцій щодо соратників Януковича

19 Жовтня 2011, 10:07

Про це заявив заступник голови партії "Батьківщина", екс-віце-прем’єр Григорій Немиря в ефірі "5 каналу".

"Мені відомо, що зараз обговорюється на відповідних рівнях і в Європейському Союзі, і в США не лише можливість принципово запровадження таких санкцій – вона існує, – але і які і проти кого", – заявив він.

"Я думаю, що так, як відбувалося з Білоруссю, може розпочатися, вже найближчим часом, проти тих виконавців політичного замовлення президента Януковича, які всім відомі", – заявив Немиря.

"Йдеться про суддів одіозних Печерського суду, йдеться про слідчих прокуратури, йдеться про цю четвірку або трійку прокурорів, які були присутні на процесі проти Юлії Тимошенко; йдеться про таких одіозних фігур з прокуратури, як Ренат Кузьмін та інші", – пояснив він.

"І, безумовно, коли ми говоримо про сім'ю, може йтися і про членів сім'ї – а згодом Януковича і його самого", – зазначив соратник Тимошенко.

Немиря додав: "Я вже зараз знаю, що серйозно стурбовані бізнес-партнери деяких українських олігархів на Заході, які мають або спільні підприємства або плани таких спільних підприємств, що у випадку запровадження таких санкцій постраждають їхні економічні інтереси. Це серйозно".

Зазначимо, політолог Володимир Фесенко у коментарі Тижню також не виключив можливість певних обмежень по відношенню до тих людей, яких звинувачують у порушенні прав людини.При цьому він упевнений, що "санкційпроти Януковича, арештіврахунків – цього не буде".