У Білорусі затримали ще одного члена Координаційної ради опозиції

27 Серпня 2020, 17:52

Білоруські силовики у четвер, 27 серпня, затримали під Гомелем члена Координаційної ради Святлану Король. Про це TUT.BY розповів її син Олексій.

 

"Мама написала, що її затримують за адміністратівкою. Везуть до РВВС брати пояснення. Поки що більше нічого невідомо", – повідомив він.

 

Співробітники міліції приїхали в село Рудня Марімонова, де активістка мешкає з чоловіком, і попрохали проїхати з ними. Зараз вона знаходиться в РВВС Залізничного району Гомеля.

 

Пізніше стало відомо, що у жінки в РВВС піднялася температура, її перевезли в інфекційну лікарню. Вона під конвоєм.

 

Сама Святлана Король – організатор велоруху в Гомелі, останнім часом вона також брала активну участь в мирних акціях протесту, входить до складу Координаційної ради з Гомельщини.

 

Раніше Білоруський суд арештував члена президії Координаційної ради опозиції Сяргєя Дилеуского та довірену особу Ціханоускай Ольгу Ковалькову.

 

Нагадаємо, в Білорусі проти Координаційної ради опозиції порушено кримінальну справу за статтею 361 Кримінального кодексу – захоплення влади. Своєю чергою, у Координаційній раді заявили, що не загрожують національній безпеці, а порушення кримінальної справи розцінюють як тиск і репресії. У ЄС вимагають закрити кримінальне провадження.