У Білорусі ув’язнений під час протестів журналіст оголосив голодування

28 Березня 2017, 17:01

У Білорусі ув'язнений журналіст, оператор телеканалу «Белсат» Олександр Борозенко оголосив голодування на знак протесту проти незаконного переслідування під час виконання професійних обов'язків. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Білоруської асоціації журналістів.

Згідно з повідомленням, Борозенко був затриманий 25 березня під час роботи на вуличній акції в столиці. У понеділок, 27 березня, суд Московського району Мінська відправив його під арешт на 15 діб, нібито, за «дрібне хуліганство».

Борозенко перебуває в Центрі ізоляції правопорушників на Окрестіна. Там же відбувають покарання журналісти Марина Кастілянченко, Сергій Кийко, Роман Протасевич і Денис Івашин.

Як повідомлялося, напередодні в МЗС України підтвердили інформацію про двох затриманих українців у Білорусі.

Крім того, у Білорусі суд до 15 діб арешту засудив громадянина України Руслана Терещенка, затриманого за участь у демонстраціях 25 березня.  

Нагадаємо, що в Мінську 25 березня проходив День волі. Заплановані заходи змінилися масовими затриманнями. Повідомлялося про затримання сотень громадян, а також 57 правозахисників і журналістів. Згодом їх відпустили, серед них виявилися четверо людей із посвідкою на проживання в Україні.