У Білому домі відреагували на інформацію про посилки з вибухівкою для Клінтонів, Обами і Сороса

24 Жовтня 2018, 21:24

У Білому домі засудили та назвали "проявам тероризму" закладення вибухових пристроїв та відправлення підозрілих посилок Хілларі та Біллу Клінтонів, колишньому президенту США Бараку Обамі та американському філантропу та фінансисту Джорджу Соросу. Про це в середу, 24 жовтня, йдеться в заяві адміністрації президента США Дональда Трампа, яку поширила речник Білого дому Сара Сандерс.

 

"Ми засуджуємо спроби насильницьких нападів, які нещодавно були спрямовані проти президента Обами, президента Клінтона, держсекретаря Клінтон та інших публічних діячів", – йдеться в повідомленні.

 

Зокрема, у Білому домі назвали це "мерзенними актами тероризму", пообіцявши притягнути до відповідальності всіх причетних.

 

Як повідомлялося 24 жовтня, у пошті Хілларі та Білла Клінтонів у Нью-Йорку знайдено вибуховий пристрій. Також пакет, ідентифікований як "потенційний вибуховий пристрій", був відправлений колишньому президенту США Бараку Обамі у Вашингтоні.

 

Також у Нью-Йорку в редакцію CNN надіслали посилку з підозрілим пристроєм, унаслідок чого було евакуйовано будівлю Time Warner Center, де розташовані офіси американського телеканалу. Згодом у CNN заявили, що підозріла посилка призначалася колишньому директору ЦРУ Джону Бреннану. 

 

22 жовтня у поштовій скриньці біля будинку американського філантропа та фінансиста Джорджа Сороса в Нью-Йорку виявили вибухівку