У «Батьківщині» відреагували на заяву Савченко про голодування

2 Серпня 2016, 15:58

У парламентській фракції «Батьківщина» розцінюють оголошення голодування їхньою колегою по фракції Надією Савченко як акт відчаю, але сподіваються, що ця заява переконає українське і світове співтовариство, що ситуація зі звільненням заручників загрозлива. Про це сказав заступник голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв у коментарі агентству «Інтерфакс-Україна» 2 серпня.

«Фракція ніколи не підтримувала її голодування в кремлівських катівнях. Ми вважаємо, що її здоров'я – набагато цінніше. З її боку це (оголошення голодування – Ред.) – акт відчаю», – заявив він.

Соболєв зазначив, що Савченко не може впливати на процес звільнення українських заручників із території РФ і окупованій частині Донбасу, і не бере участі у відповідних переговорах.

За словами Соболєва, таким чином Савченко намагається звернути увагу на проблему звільнення українців.

«Думаю, що після її заяви світове співтовариство, українська спільнота прокинуться і зрозуміють, що ситуація загрозлива, і потрібно знаходити якісь нові форми, щоб обмін заручниками все-таки був проведений», – заявив політик.

Разом із тим, на питання, чи братиме участь партія «Батьківщина» в анонсованій Савченко на 8 серпня акції у адміністрації президента, Соболєв відповів, що почув від своєї колеги цю інформацію лише під час прес-конференції і фракція поки не обговорювала це питання.

Тим часом він підкреслив, що партія «Батьківщина» буде робити все необхідне для звільнення українських заручників.

Як повідомлялося, 2 серпня народний депутат Надія Савченко заявила, що оголошує голодування з метою прискорення процесу звільнення українських заручників, утримуваних на території РФ і окупованої частини.

Нагадаємо, 25 травня незаконно ув'язнена в Росії Надія Савченко повернулася в Україну, її обміняли на російських військових Алєксандра Алєксандрова та Євгєнія Єрофєєва. Перебуваючи в ув’язненні у РФ, Савченко неодноразово оголошувала голодування.