У Балаклії почали часткове розмінування військового арсеналу

26 Березня 2017, 16:14

У неділю, 26 березня, у Балаклії на військовому арсеналі почалося часткове розмінування технічної території. Про це повідомив генерал-майор Збройних сил України Олег Грунтковський.

"Вибухи на території військової частини вже майже зупинилися. Іноді лунають поодинокі вибухи. Залишилося кілька осередків задимлення, там працюють пожежники. Почалося часткове розмінування технічної території", – сказав Грунковський.

Також, за словами прес-офіцера ЗСУ Владислава Волошина, тліючі ділянки до кінця дня будуть ліквідовані: "І повністю приступлять до розмінування арсеналу".

Нагадаємо, вночі 23 березня на складах зі зброєю у Харківщині, розпочалася пожежа, що спричинила детонацію боєприпасів. Згодом стало відомо, що під завалами будинку в Балаклії знайшли тіло загиблої жінки. Ще двоє місцевих мешканок постраждали. Військова прокуратура встановила, що могла статися диверсія. Місцевим жителям вдалося зафіксувати моменти вибухів. Державна прикордонна служба України посилила охорону східної ділянки кордону. Віце-прем'єр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко повідомив, що у місті  зафіксовані пошкодження 243 будинків у результаті  детонації боєприпасів на артилерійських складах Міноборони України.