У Азарова засумнівалися у проекті бюджету-2014 і попросили Раду повернути його

16 Вересня 2013, 13:01

"Сьогодні я повернув бюджет уряду", – заявив Рибак.

Спікер парламенту пояснив, що уряд звернувся до нього з листом, щоб доопрацювати проект держбюджету.

"Вони звернулися з листом, тому що виникло багато питань додаткових. З одного боку, у нас є цілий ряд законів, які треба прийняти, щоб сформувати дохідну частину бюджету", – зазначив він.

Перед цим на погоджувальній раді опозиційні фракції вимагали заслухати звіт уряду стосовно виконання поточного Державного бюджету та проекту на 2014 рік.

Так лідер УДАРу Віталій Кличко заявив, що проект Держбюджету на 2014 рік зареєстрований у парламенті, але "жодного супроводжуючого документа до нього не надійшло, так само і пояснювальної записки".

"Ми вважаємо це непрофесійною роботою всього уряду. Ми вимагаємо звіту прем'єра та його пояснень з цього приводу", – наголосив Кличко.

У свою чергу Яценюк запропонував заслухати уряд у п’ятницю.

"Ми б хотіли, щоб уряд чітко сказав, як він закриватиме останні місяці, а також про те, як і з чим ми будемо жити наступного року", – сказав він.

"Хай він хоча б вийде і дасть базові цифри по виконанню бюджету, бо цифри різні ходять, базова цифра – що їм не вистачає 45 мільярдів", – зазначив Яценюк.

Як повідомлялось, Кабінет Міністрів вніс до парламенту 14 вересня проект бюджету на 2014 рік. У той же час текст законопроекту на офіційному сайті Ради був відсутній.