У Азарова вирішили забрати у ЄДАПСу друк біопаспортів

12 Червня 2013, 17:03

Як повідомили джерела  ZN.UA, на засіданні 12 червня уряд ухвалив документ, який призупиняє дію постанови від 13 березня 2013 "Деякі питання виконання закону " Про Єдиний державний демографічний реєстр і документах, які підтверджують громадянство України, посвідчують особу або її спеціальний статус ".

Цією постановою Міністерству внутрішніх справ з Міністерством фінансів у запропоновано в тримісячний термін розробити та подати на затвердження єдині зразки бланків документів.

Співрозмовник ZN.UA пояснив, що таким чином Кабмін вирішив передати ряд державних замовлень від консорціуму "ЄДАПС" державному поліграфкомбінату "Україна".

Як відомо, постановою від 13 березня затверджувалися єдині зразки бланків біометричних документів, що засвідчують особу, підтверджують громадянство України або спеціальний статус.  Постанова також передбачала виготовлення, оформлення та видачу документів, зразки бланків яких затверджені цією постановою, із застосуванням засобів Державної інформаційної системи реєстраційного обліку фізичних осіб та їх документування.

Тендер на виробництво біометричних документів в Україні виграло підприємство EDAPS.com, що входить в консорціум "ЄДАПС", який  пов'язують з автором закону  про Єдиний державний демографічний реєстр, що впроваджує такі документи – Василем Грицаком.

7 червня Міністерство закордонних справ почало оформлення та видачу біометричних паспортів для виїзду за кордон громадянам України, які постійно проживають або тимчасово перебувають за кордоном.

Читайте також: Біометричні паспорти обійдуться бюджету значно дорожче, аніж обіцяють посадовці