У Азарова упевнені, що українські НПЗ можуть забезпечити країну бензином

14 Березня 2011, 07:24

«Потужності їх (вітчизняних НПЗ) вистачає, тому що вони завантажені сьогодні аж на 30%. І така протекціоністська політика по відношенню до імпортерів привела до збільшення бензину», що імпортувався, – відмітив Бойко в інтерв'ю «5 каналу» в неділю.

Також він підкреслив, що завданням уряду є забезпечити повне завантаження НПЗ, але зробити це так, щоб споживачі не відчули істотної різниці. За реалізацію цього завдання уряд візьметься, як тільки стабілізуються світові ціни нафтовому ринку.

«Наше завдання забезпечити їх завантаження, але зробити їх так, щоб наші споживачі не відчули. Що, власне кажучи, ми і зробимо, як тільки заспокоїться цінова політика і криза ринку нафтопродуктів», – заявив Бойко.

 

Нагадаємо, Міністерство енергетики та вугільної промисловості встановило верхню межу цінового коридору в розмірі, що не перевищує 9,5 грн/л на бензин А-95 і 9,0 грн/л – на паливо на дизельне. 

4 січня АМКУ порушив справу за фактом різкого підвищення цін на бензин марок А-95 і А-92 з боку компаній "Лукойл-Україна", "ОККО-Нафтопродукт", "Континент НефтоТрейд" (бренд WOG), "Альянс Холдинг" (Shell) і "Кершер" ("ТНК-ВР Коммерс").