У Азарова обіцяють лісовими дорогами наблизити Україну до євростандартів

1 Квітня 2011, 15:13

«Будівництво лісових доріг наблизить галузь до євростандартів», – зазначивСівець. З цією метою Держліс поставив за мету в поточному році за власні кошти побудувати понад 450 км лісових доріг, 300 км з яких – у Поліській зоні та 150 км у Карпатському регіоні.

«Це дозволить прискорити заходи з поновлення лісів, подальшого залісення територій та надасть можливість вчасно заготовлювати деревину», – наголосив Сівець.

За його словами, на створення нових лісів із держбюджету на 2011 рік передбачено виділити 96 млн. грн. На виділені кошти плануємо створити 21,8 тис. га нових лісів.

Стратегія розвитку лісової галузі в Україні, крім збільшення площі зелених масивів, боротьби із незаконним обігом деревини передбачає також приєднання підпорядкованих лісів Мінагрополітики та Міноборони до відомчих лісів Держлісагентства.

«Українські ліси повинні мати одного господаря», – резюмував Сівець.

Як повідомлялось, минулого року, тодішній віце-прем'єр-міністр Віктор Слаута наголосив, що для того, щоб наблизитися до євростандартів і надати поштовх для розвитку рекреаційної інфраструктури, в Карпатах потрібно побудувати близько 1000 км доріг.

98