У Азарова доопрацювали лише пунктуацію проекту пенсійної реформи

2 Червня 2011, 10:48

За словами народного депутата, уряд знову вніс до парламенту законопроект щодо пенсійної реформи, який Верховна Рада напередодні відхилила.

«Це блюзнірство, бо вони змінили всього декілька ком, але залишили підняття пенсійного віку, збільшення трудового стажу, необхідного для отримання пенсії, обмеження виплат працюючим пенсіонерам, обмежене право дострокового виходу на пенсію для деяких категорій громадян тощо», – наголосив Павловський.

За його словами, все це вказує на те, що «уряд силою, через коліно, знову буде ламати депутатів, щоб вони прийняли цю людожерську пенсійну реформу, яка насправді є геноцидом людей пенсійного віку».

Як повідомлялось, 31 травня парламент повернув уряду на доопрацювання законопроект пенсійної реформи. За словами спікера парламенту Володимира Литвина, уряд сам ппоросив повернути проект на доопрацювання.

За кілька годин по тому, Кабмін вніс у Верховну Раду доопрацьований законопроект про пенсійну реформу.

Нагадаємо, раніше віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко прогнозував, що Рада розгляне законопроект про пенсійну реформу наприкінці травня-початку червня.

25 березня Тігіпко заявив, що має намір піти у відставку у разі, якщо пенсійну реформу не буде прийнято парламентом до серпня.