У Авакова продовжують наполягати, що Сашко Білий застрелився сам

27 Березня 2014, 13:48

«Криміналісти зробили висновок, що обидві кулі – одна, яка вийнята з лівої частини грудей Музичка, та друга, яку медики вилучили із середньої третини плеча пораненого бійця спецпідрозділу ГУБОЗ МВС України «Сокіл», – випущені зі зброї, яка знаходилася в руці Музичка», – зазначив Євдокимов.

Нагадаємо, раніше МВС заявило, що координатор «Правого сектору» на Західній Україні Олександр Музичко, відомий як Сашко Білий, був смертельно поранений під час затримання, оскільки відкрив вогонь у бік правоохоронців. Згодом у МВС припустили, що Музичко застрелив себе сам. У "Правому секторі" заперечили інформацію про можливість «самогубства» Музичка.

У МВС наполягають, що Музичко був членом організованої озброєної злочинної групи, яка вчиняла кримінальні правопорушення на території одразу Рівненської та кількох інших областей. Тому 8 березня слідчими було відкрите кримінальне провадження за статтями Кримінального кодексу, що передбачають відповідальність за хуліганство, а також за погрози чи насильство щодо працівника правоохоронного органу. Музичка було оголошено у розшук.

"Правий сектор" Рівного пообіцяв помститися міністру внутрішніх справ Арсену Авакову за вбивство Музичка.

Аваков у свою чергу заявив, що приймає виклик «Правого сектору» і його позиція до тих, хто порушує громадський порядок, буде досить жорсткою.

96