У 72 бригаді розповіли про бійців, які загинули в боях під Авдіївкою

1 Лютого 2017, 22:57

Прес-служба 72 гвардійської окремої механізованої бригади назвала імена сімох бійців, які загинули у боях під Авдіївкою. Про це повідомляється на сторінці бригади у Facebook.

«Оновлена інформація для ЗМІ про полеглих Героїв з 72 ОМБр, з якими нині прощалися на Майдані, та час і місце похорон.

Капітан Кизило Андрій Олександрович, поховання завтра, 2 лютого, об 11.00 у м. Умань.

Молодший сержант Бальченко Володимир Іванович, Берестовець Борднянського району Чернігівської області

Солдат Оверченко Дмитро Олександрович, Тальне Черкаська область

Сержант Крижанський Володимир Олексійович, Сквира Київська область

Солдат Павлюк Ярослав Ярославович, Кіровоградська область

Солдат Шамрай Віталій Володимирович, Летичівка Монастирищенського району Черкаської області

Також повідомляється про ще одного загиблого – "Солдат Бурець Олег Васильович, П'ятихатки Дніпропетровської області".

«Приносимо вибачення рідним і друзям Героїв, що через відсутність електрики та інтернету в Авдіївці не змогли оприлюднити їх імена і подвиг своєчасно. Виправляємо цю помилку, і просимо всіх, хто має їх фото, надіслати нам тут в коментарях або прес-офіцеру бригаді Олені Мокренчук. Будемо вдячні за докладну інформацію про життєвий шлях Героїв до війни, а також спогади побратимів», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що президент Петро Порошенко присвоїв нагороди 11 військовим, які брали участь у боях під Авдіївкою (посмертно).

Зокрема, 1 лютого загинув лейтенант, командир механізованої роти механізованого батальйону Леонід Деркач, який був нагороджений орденом Богдана Хмельницького.

Орденом «За мужність» також нагороджені посмертно солдат Роман Гульченко, молодший сержант Володимир Бальченко, солдат Роман Бублієнко, солдат Олег Бурць, сержант Володимир Крижанський, солдат Дмитро Оверченко, солдат Ярослав Павлюк, солдат Сергій Пацула, солдат Віталій Шамрай.

Раніше також повідомлялося, що президент присвоїв звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» капітану, заступнику командира механізованого батальйону 72 ОМБр Андрію Кизилу (посмертно).