У 25 селах Туреччини ввели комендантську годину

21 Червня 2016, 15:32

У вівторок, 21 червня, в 25 селах південно-східної турецької провінції Діярбакир було оголошено комендантську годину. Про це повідомляє Daily Sabah.

«Сили безпеки розпочнуть нові операції для того, щоб знайти і знищити вибухові пристрої, розміщені Робітничою партією Курдистану (РПК) в районах Ліче, Хані та Сільван провінції Діярбакир», – йдеться у повідомленні.

Інформацію про операції підтвердив і губернатор провінції. При цьому жодних подробиць щодо характеру комендантської години або її тривалості не повідомляється.

Зазначається, що збройні сили Туреччини, у співпраці з поліцією, запустили широку антитерористичну операцію в східних провінціях Муш, Мардін, Діярбакир, Ширнак, Хаккарі, Ван і Бінгьоль, спрямовану на очищення регіону від терористів РПК, ліквідацію барикад та знищення вибухонебезпечних пасток.

Як відомо, останнім часом на території південно-східних районів Туреччини відбуваються збройні зіткнення між силами безпеки і членами Робітничої партії Курдистану, яка відновила свою збройну кампанію проти турецької держави в липні 2015 року.

Нагадаємо, у березні у семи провінціях Туреччини вже вводили комендантську годину.