У 223-му окружкомі вирішили винести бюлетені з кімнати, де засідає комісія

Акценти
1 Листопада 2012, 02:05

Ці дії відбуваються під контролем міліції, та викликають обурення у представників ВО «Свободи», які впевнені, що Віктор Пилипишин  таким чином намагається вкрасти бюлетені та протоколи.

Зараз у залі знаходиться кілька десятків людей: члени комісії, спостерігачі, журналісти, правоохоронці, охоронці  Пилипишина.  

Представники «Свободи» намагаються припинити винесення протоколів. У свою чергу, Віктор Пилипишин поклав відповідальність за можливі інциденти з бюлетенями протягом нинішньої ночі на свободівців.

Обстановка доволі  напружена.

Варто зазначили, що для того, щоб Віктор Пилипишин, який нещодавно приїхав на дільницю,  пройшов до приміщення ОВК, співробітники «Беркуту» зробили для нього коридор.

В той же час , представники ВО «Свободи» зробили спробу прорвати кордон. Але це спроба була не успішна.

Нагадаємо,  ВО«Свобода» заявила, що в ніч проти 31 жовтня під час перерви в роботі ОВК №223 відбувалося фальшування результатів виборів. 

Юрій Левченко  також заявив, що представників дільничих виборчих комісій у 223 окрузі  відправляють на перерахунок голосів,  після кого його «перевага над самовисуванцем Пилипишиним зникає».

31 жовтня свободівці заявили, що з ОВК №223  через запасний вхід невідомий чоловік, якого не вдалось затримати, виніс  протокол. Раніше представники «Свободи» затримали літню жінку, яка намагалася винести з приміщення ОВК неповністю заповнені протоколи.

Надвечір невідомі "журналісти спортивної статури" розпилили сльозогінний газ. Поряд будівлі відбулись сутички.

Надвечір 31 жовтня підрахунок голосів у 223-му окружкомі практично зупинився.

93