У 211-му окрузі “регіонал” вимагає перерахунку голосів у зв’язку з фальсифікаціями

31 Жовтня 2012, 13:11

«Я вимагаю публічного повторного перерахунку бюлетенів за участі представників засобів масової інформації, громадських та міжнародних спостерігачів, представників всіх кандидатів з 28 дільниць ОВО №211. У нас є інформація, що передача протоколів та бюлетенів з цих дільниць здійснювалася з порушенням законодавства, була порушена цілісність упаковок з протоколами та бюлетенями, про що є відповідні акти. Тому я абсолютно переконаний в тому, що там відбувалися фальсифікації. Я готовий визнати будь-який результат виборів після прозорого та публічного перерахунку бюлетенів», – сказав Ігор Лисов.

Політик також зауважив, що наразі комісія працює з порушенням законодавства.

«На засіданнях ОВК постійно відбуваються незрозумілі речі.  Бюлетені з 15 дільниць, протоколи яких ще не передані до ЦВК носять з одного приміщення в інше. Туди приїздять опозиційні депутати, тиснуть на членів комісії, щоб ті зарахували протоколи з порушенням законодавства. У той час, зрозуміло, що деякі члени ДВК бояться перерахунку, тому що якщо цифри не зійдуться, то їм загрожує кримінальна відповідальність. Це наштовхує на припущення, що саме ці дільниці були можливо якось ангажовані моїм найближчим опонентом», – зауважив Ігор Лисов.

Він також попросив всі політичні сили приєднатися до його заяви.

Нагадаємо, раніше кандидат в народні депутати Галина Герега, яка балотувалася в Києві по 215-му одномандатному округу, також запропонувала провести повний перерахунок голосів.