Тимошенко знову відмовилась від суду

9 Листопада 2012, 14:50

Тимошенко написала відповідну заяву на ім’я начальника Качанівської виправної колонії (№54).

«Засуджена обґрунтовує свою відмову прибути на засідання суду тим, що наразі вона перебуває у стаціонарному медичному закладі та знаходиться у стані політичного протесту. Про відмову Тимошенко брати участь у судовому засіданні повідомлено Київський районний суд Харкова», – зазначає прес-служба.

Нагадаємо, ДПСУ повідомляла, що Юлія Тимошенко вже дев'ять разів відмовлялася від участі у судовому засіданні у справі ЄЕСУ.

Як відомо, суд розпочав розгляд цієї справи 19 квітня. На жодному засіданні Тимошенко, яка з 9 травня перебуває на лікування у харківській лікарні, не була присутньою.

У жовтні 2011 року СБУ порушила проти Тимошенко кримінальну справу за переведення боргів корпорації ЄЕСУ на бюджет України.

За інформацією прес-центру СБУ, Тимошенко «обвинувачується в організації ухилення від сплати податків на загальну суму понад 4,7 млн. грн, розкраданні і замаху на розкрадання бюджетних коштів шляхом незаконного відшкодування понад 25 млн. грн податку на додану вартість, службовій підробці і в ухиленні від сплати 681 тис. грн прибуткового податку. Методом розкрадання бюджетних коштів було впровадження корпорацією ЄЕСУ фінансової схеми приховування валютної виручки з використанням підконтрольних офшорних компаній».

Водночас захист наполягає, що справу щодо Тимошенко про діяльність ЄЕСУ було закрито в 2005 році законно, і це підтвердив Верховний Суд України.

98