Тимошенко закликала українців підніматися до боротьби (АУДІО)

24 Серпня 2012, 09:58

«21 рік незалежності: 21 рік перемог і помилок, злетів і падінь. Це той вік, коли в людини закінчується період юнацтва, вона стає по-справжньому дорослою. 21 рік – це в загальному сприйнятті та межа, за якою вже не варто покладатися на батьків або будь-кого, вже небезпечно діяти нерозсудливо… Є тільки самостійність, відповідальність та рішучість. Словом – незалежність, з якою треба вміти впоратися», – йдеться в привітанні.

«Я не хочу вірити і не буду, що у гордих українців гідність та чесність підмінені шлунком, а інтелект і мудрість ліквідовані пропагандою та мовними авантюризмом. Я знаю, що ви не такі. Ви – інші. Ви – справжні. Просто трохи втомилися від політичних розчарувань та обманів», – додає Тимошенко.

Екс-прем’єр закликала українців до боротьби.

«Піднімайтеся на боротьбу! Зараз ніхто, чуєте мене, ніхто! – не має права на міжусобиці, протистояння, пристосуванство, "противсіхство", відсторонність! Чуєте?! Ніхто на це не має права! Жодна відповідальна людина не має права бути нейтральною. З одного боку Україна – її успішність, її життя, її краса, її перемоги. З іншого боку – мафія, яка у кожного забрала країну та родинний спокій. І не має значення, яку форму своєї власної боротьби обере кожен з вас. Просто дійте самостійно або з командою, відкритими або конфіденційними способами…Одного тільки не зробіть на 21-му році нашої незалежності – не залиште молоду країну сам на сам з клептократією, окупантами, диктаторами, не дайте собі права пристосуватися до їх рівня аморальності, не злякайтеся, не зрадьте себе і країну», – йдеться у привітанні.