Тимошенко закликає лідерів ЄС та опозицію захистити євроінтеграцію від агресії Януковича

12 Листопада 2013, 14:25

 Звернення зачитала журналістам донька Тимошенко Євгенія.

«Віктор Янукович останні тижні вже насмерть ногами забиває Угоду про асоціацію. Порушення абсурдних кримінальних справ проти мого захисника Сергія Власенка зроблене сплановано та холоднокровно як останній удар в саме серце українських надій на підписання Угоди. Янукович хоче переконати європейських лідерів, що їхні зусилля щодо захисту України від диктатури марні, і вони мусять здатися та відступити», – йдеться в зверненні.

«Януковичу здалося, що для повного краху наших європейських перспектив вже недостатньо залишати за гратами політв’язнів, грубо позбавляти Віталія Кличка можливості брати участь у президентських виборах або зривати ухвалення європейських законів. Йому мало абсолютно зухвало і безпідставно позбавляти члена Президії політради партії «Батьківщина» Сергія Власенка депутатського мандата, а мене – права на захист. Для повної упевненості Янукович вирішив діяти безпрограшно та агресією проти Сергія Власенка вже гарантовано вбити Угоду», – зазначає Тимошенко.

«Я закликаю всіх лідерів Європейського союзу, українське громадянське суспільство та опозицію негайно діяти та за будь-яких обставин добиватися підписання нашої Угоди. Не можна допустити, щоб кулуарні змови та особисті фобії Януковича остаточно знищили європейський шлях України. Я звертаюся до всіх, хто має вплив на хід цих історичних подій, з проханням захистити 46 мільйонів українців від падіння в сутінкову зону свавілля та безкарності диктатури», – зазначається в зверненні.