Тимошенко з 17 жовтня припинила лікування

22 Жовтня 2012, 17:51

За його словами, Тимошенко припинила лікування з 17 жовтня.

«Починаючи з 17 жовтня, вона не проходить ніякого лікування у зв'язку з публікацією цього ганебного відео, у тому числі знятого прихованою камерою під час здійснення медичних процедур, а також на підставі інформації, яку ми отримали з джерел в пенітенціарній службі про те, що ці зйомки робляться у всіх приміщеннях 9-го поверху ЦКБ № 5. У зв'язку з цим Юлія Володимирівна припинила прийняття будь-яких медичних процедур», – сказав Власенко.

Він підкреслив, що захист екс-прем'єра звернулася до правоохоронних органів з вимогою порушити кримінальну справу у зв'язку з веденням відеоспостереження і публікацією відзнятого матеріалу.

За словами Власенка, і суд, і захист Тимошенко мають лист екс-начальника Качанівської виправної колонії Івана Первушкіна, який повідомляв суду про те, що відеозапис у лікарні «Укрзалізниці» не ведеться.

Власенко висловив переконання, що публікація відеоматеріалів – «це спланована акція» і «це дійство повністю залежить від Віктора Януковича».

Він нагадав, що у зв'язку через оприлюднення відео Тимошенко вимагає повернути її назад в Качанівську колонію.

Захисник зазначив, що німецькі лікарі зробили публічну заяву, в якій підтримали позицію Тимошенко. За словами Власенка, приїзд лікарів з берлінської клініки «Шаріте» для виписки Тимошенко не обов'язковий.

Як повідомлялося, Тимошенко вимагає виписати її з лікарні «Укрзалізниці» в Харкові і повернути її в колонію через неможливість лікуватися під постійним відеонаглядом.

Тимошенко переконана, що ці відеозаписи передаються в електронній формі президенту України.