Тимошенко вдячна лідерам різних опозиційних партій, які змогли об'єднатися для її звільнення.
"Ефективно вони це роблять чи ні?.. Так, як можуть. Без фальші. Не терактами ж воювати з режимом. Я не можу вимагати від опозиції, щоб вони пересіли з депутатських крісел у танки та розпочали військові дії на Банковій за визволення політв’язнів", – сказала Тимошенко.
На її думку, зараз у опозиції є й інші надважливі завдання, у виконанні яких Тимошенко готова їм допомогти.
"Їм зараз потрібно перш за все сконцентрувати свої сили на нанесенні смертельного удару по правлячій клановій родині та усунути її від влади. І якщо їм потрібна моя допомога як щита (це ваша цитата), або як прапора, або як порадника – я завжди поруч, без будь-яких умов і амбіцій", – пояснила екс-прем'єр.
Тимошенко не боїться втрати вплив на українську політику, бо має великий досвід політичної боротьби.
"Правда в тому, що я маю певний досвід, а як наслідок – і своє бачення нинішньої політичної ситуації, тактики й стратегії діяльності демократичних сил. Безумовно, багато що у політиці я б робила інакше", – запевнила екс-прем'єр.
Як повідомлялось, Тимошенко також вважає, що політичні репресії для ліквідації політичної конкуренції виявилися провальними і продемонстрували «слабкість та неадекватність Віктора Януковича».
Тимошенко також заявила, що ніколи не отримувала від представників української влади офіційних пропозицій щодо лікування в Німеччині.
Читайте також: Три шляхи Януковича у питанні Тимошенко: звільнення, лікування за кордоном або відмова від євроінтеграції