Тимошенко вважає, що «обурення Януковича виглядає симпатично»

15 Лютого 2011, 17:28

Тимошенко висловила сподівання, що їй все ж вдасться виступити з доповіддю на саміті ЄНП і переконати європейців «боротися за Україну, щоб вона не залишилась на узбіччі Європи, а була сильною демократичною країною».

Коментуючи на прохання журналістів обурення президента Віктора Януковича тим, що Генпрокуратура не дозволила їй поїхати до Брюсселя, Тимошенко висловила здивування такою реакцією глави держави.

«Обурення Януковича виглядає симпатично. Насправді працівники прокуратури мені повідомили, що готові були мене відпустити, але у них була пряма заборона Президента», – сказала Тимошенко.

Водночас, вона висловила сподівання, що після відповідної заяви глави держави Генпрокуратура задовольнить її нове клопотання.

«Сподіваюсь, що якщо він сказав, що це була помилка, то його специфічний родич Пшонка до цього дослухається», – сказала Тимошенко.

Як повідомлялось, президент ЄНП Вільфред Мартенс знову офіційно запросив Тимошенко взяти участь у наступному саміті партії, який відбудеться 23-24 березня у Брюсселі.

Президент Віктор Янукович, заявив, що не заперечує проти виїзду Тимошенко за кордон.