Тимошенко: усвідомлюючи власну відповідальність, вважаю майбутнє України важливішим за амбіції і політичну метушню

9 Листопада 2013, 10:28

„Сьогодні Україна знову потребує вашої підтримки, підтримки усього світового українства, підтримки кожного, хто прагне утвердження свободи й демократії на нашій планеті. Гострота боротьби, яка розгорнулася в ці дні навколо підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, свідчить про те, наскільки доленосним для українців є це питання, наскільки високими є ставки і якими відповідальними мають бути рішення”, — йдеться у привітанні.

 Тимошенко подякувала діаспорянам за „безкорисну любов до землі”.

„Я цілковито усвідомлюю власну відповідальність і хочу, щоби мене почули всі, хто ще не почув: майбутнє України незмірно важливіше за будь-які амбіції і політичну метушню. Історія ніколи не пробачить зриву підписання Угоди про асоціацію тим, хто мав зробити для цього все можливе і навіть неможливе”, — наголошує Тимошенко.

За її словами, ми вже через три тижні можемо отримати квиток у майбутнє, „про яке мріяли і за яке боролися покоління українців, або будемо чекати на нього ще три століття”.

„Тому ще раз наголошую: я ніколи не ставила і не буду ставити перед місією президентів Кокса-Кваснєвського жодних умов або вимог стосовно моєї долі. І я прийму будь-яку пропозицію з їхнього боку, якою б важкою для мене вона не була, заради підписання Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом на Саміті Східного партнерства у Вільнюсі 28-29 листопада ц.р.”,  — підкреслила Тимошенко.

Як відомо, Верховна Рада 8 листопада створила робочу групу, що працюватиме над доопрацюванням законопроектів щодо лікування ув'язнених за кордоном. В ній опозиціонери отримали 5 місць, регіонали – 13.