Тимошенко цікавиться, чи арештовані її собаки

30 Червня 2011, 17:22

Про це вона заявила з приводу інформації про арешт частини її майна, повідомляє прес-служба політика.

"Прокуратура заявила, що все моє майно заарештовано. Цікаво, на собак це розповсюджується? Їм гуляти можна, чи вони на підписці, як і я?" – іронічно поцікавилася Юлія Тимошенко на своїй сторінці у Twitter. У неї три собаки: лабрадор Босс, йоркшир Булат і алабай Каррі.

У свою чергу екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає заяви Генпрокуратури про арешт його майна інформаційним викидом.

"Ну так, арештували чотирикімнатну квартиру і три автомобілі", – заявив Луценко під час перерви у засіданні Печерського суду.

"Але ж причина не у відшкодуванні. Бо ті 900 тисяч готові були відшкодувати. Я не можу сказати, що я міг би погасити, але окремі депутати висловлювали готовність повернути цю суму. Але ж їм не гроші потрібні, а Луценко за ґратами", – зазначив екс-міністр.

За його словами, "існує бажання влади засудити (опозиційних політиків) до кінця літніх канікул". "Вони робитимуть це в момент соціальної апатії, але їм це не вдасться", – вважає Луценко.

Нагадаємо, заступник генпрокурора Михайло Гаврилюк сьогодні повідомив, що на частину майна Юлії Тимошенко та Юрія Луценко накладено арешт.