Тимошенко стверджує, що Генпрокуратура агресивно порушує Кримінально-процесуальний кодекс

31 Грудня 2010, 09:10«Під час допиту були порушені всі процесуальні дії, які повинні відбуватися в таких випадках, не дали мені ані пояснень дати толком. Все це скомкали, за Кримінально-процесуальним кодексом зробили безліч порушень: це пред’явлення кримінальної справи і нібито завершеного слідства. Це безпрецедентні агресивні речі, тому що не можна в один день пред’явити обвинувачення і відразу завершити слідство. Як мінімум треба дати мені можливість щось пояснити, щось довести, якось аргументувати свою позицію», – сказала Тимошенко журналістам після завершення майже 12-тигодинного допиту в Генпрокуратурі.


 Екс-прем’єр нагадала, що її звинувачують у виплаті пенсій людям в період кризи.


 «Єдине обвинувачення, яке мені всі ці дні пред’являють, перепред’являють, доповнюють – це виплата пенсій нібито за рахунок «екологічних» грошей. Але їх експертиза, яку вони зробили, прямо свідчить, що «екологічні» гроші – на рахунках. Ці пенсії були сплачені за рахунок єдиного казначейського рахунку, що не має ніякого відношення до «екологічних» грошей», – констатувала Тимошенко.


 «Мені здається, що якщо вони рік перевіряли мене, мою діяльність і нічого не змогли знайти, крім виплати пенсій людям в кризу, я думаю, що це повний провал цих всіх їх обвинувачень і їхнього терору. Тримайтеся, все буде добре!», – підсумувала Юлія Тимошенко.


 Як повідомлялося, 30 грудня  Тимошенко викликали на 12:00 на черговий допит до Генеральної прокуратури.


 20 грудня Генпрокуратура висунула обвинувачення Тимошенко в нецільовому використанні коштів, отриманих від продажу квот на викиди парникових газів у рамках Кіотського протоколу.