Тимошенко приїхала в Генпрокуратуру із книгою про репресії в СРСР, яку передасть Януковичу

24 Грудня 2010, 15:53

Перед тим як зайти в приміщення слідчого управління, вона в черговий раз зазначила, що її кримінальне переслідування засноване на політичних мотивах, і повідомила, що, за її даними, влада хоче, щоб до початку виборів Верховної Ради лідери опозиції були притягнуті до кримінальної відповідальності.

 

“Я думаю, що вони (влада – ред.) розуміють, що часу в них залишилося дуже мало, за нашим даними, щоб до парламентських виборів вся опозиція сиділа по в’язницях”, – сказала вона.

 

Тимошенко повідомила журналістам, що взяла із собою книгу “Судовий звіт антирадянського правотроцкістського блоку” про репресії радянських часів, яку хоче передати через слідчого Президентові Віктору Януковичу.

 

Нагадаємо, Генпрокуратура висунула обвинувачення Тимошенко в нецільовому використанні коштів, отриманих від продажу квот на викиди парникових газів у рамках Кіотського протоколу.

 

У п’ятницю генеральний прокурор Віктор Пшонка повідомив, що Генеральна прокуратура також порушила кримінальну справу за фактом закупівлі 1 тисячі автомобілів у кредит під державні гарантії, надані Кабінетом Міністрів Тимошенко.