Тимошенко просить випустити її з підписки

25 Червня 2011, 15:52

"Запобіжні заходи застосовується у трьох випадках: коли особа ухиляється від слідства або суду, коли уникає від слідства або перешкоджає встановлювати істину, а також коли продовжується так звана злочинна діяльність. В даному випадку всі обвинувачення стосуються повноважень прем’єр-міністра. Хочу нагадати, що починаючи з лютого 2010 року Юлія Тимошенко не є прем’єр-міністром, а тому не може в принципі зловживати цими правами. Таким чином немає будь-яких підстав для застосування у відношенні до Тимошенко міри запобіжного заходу", – зазначив Власенко, цитує прес-служба БЮТ.

Захисник Юлії Тимошенко підкреслив, що міра запобіжного заходу перешкоджає Тимошенко для її діяльності як голови партії.

Одночасно захисник звернувся до суду з проханням надати дозвіл Юлії Тимошенко для здійснення 26 червня поїздки до Львову для участі у заходах з нагоди 10-річчя візиту в Україну Папи Римського Іоанна Павла ІІ, в період з 29 червня по 1 липня – для поїздки до міста Вільнюс (Литва), 2 липня – для поїздки до Луганської області. Власенко надав суду відповідні запрошення, які підтверджують ці поїздки.

Нагадаємо, напередодні колишній прем'єр-міністр, лідер партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»» Юлія Тимошенко просить Печерський районний суд Києва дозволити їй відвідати Вільнюс (Литва) 29 червня-1 липня.

Нагадаємо, раніше Генеральна прокуратура відмовилася дозволити їй 21-22 червня відвідати Страсбург (Франція) для участі в засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи.

Тимошенко перебуває на підписці про невиїзд із середини грудня 2010 року.