Тимошенко проігнорувала питання журналістів про погрози слідчому

1 Червня 2011, 13:26

Так під час брифінгу в середу її попросили відповісти на закиди заступника генпрокурора Рената Кузьміна про те, що вона попереджала слідчого, що той нестиме відповідальність за справи проти неї після її приходу до влади.

"Я думаю, що дійсно ця влада досить швидко піде, бо сьогодні ми спостерігаємо за процесом – у них агонія, вони кожен день порушують нові політичні кримінальні справи", – заявила Тимошенко у відповідь на запитання.

Вона нагадала, що у кримінальному кодексі 447 статей, і "якщо кожен день порушувати політичні справи, то на півтора роки їм вистачить, але у них півтора роки вже немає".

У відповідь на повторне уточнююче запитання, чи погрожувала вона слідчому, Тимошенко сказала:

"Ми вважаємо, що починати треба з серйозних і глибинних реформ, повертати суддям правосудність, повертати незалежність силовим структурам і не політики мають замовляти справи, а відповідати за порушення закону мають внаслідок роботи правової системи".

На ще одне уточнююче запитання, Тимошенко також не відповіла.

Нагадаємо, сьогодні перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін, виступаючи у Раді з інформацією про кримінальні справи, порушені стосовно Тимошенко, заявив, що екс-прем’єр погрожувала слідчому арештом.

«Останній раз слідчому прокуратури було сказано, що він, а також інша посадова особа Генпрокуратури, будуть заарештовані одразу після того, як Тимошенко прийде до влади», – стверджує Кузьмін.