Тимошенко продовжує наполягати на переведенні у колонію

6 Листопада 2012, 14:39

Власенко зазначив, що Тимошенко продовжує наполягати на переведенні її в колонію.

«Юлія Володимирівна позбавлена будь-якої можливості отримувати нормальне лікування. Кожен раз все, що з нею відбувається, 24 години на добу та 7 днів на тиждень фільмується. Потім це відео з’являється в інтернеті, а Генпрокуратура «кліпає очками» і каже, ми не знаємо звідки це відео і не порушуватимемо кримінальну справу. Як можна лікувати в нормальному режимі, коли під час твого лікування поряд перебуває два-три працівники пенітенціарної служби? При цьому розуміючи, що всюди стоять відеокамери, в тому числі в кабінетах медичних процедур», – заявив Власенко.

Водночас він зазначив, що німецькі лікарі кілька разів висловлювали свою позицію з цього приводу.

«Німецьким лікарям приїжджати не потрібно. Вони висловили свою позицію, наскільки мені відомо уже тричі. У своїй медичній позиції вони зазначили:перше – стан Юлія Тимошенко такий, що вона потребує подальшого лікування. Друге – на жаль, в тих умовах, які створив режим Януковича і пенітенціарна служба в харківській лікарні «Укрзалізниці» лікування є неможливим, тому що згідно з нормальними стандартами взаємин між лікарем і пацієнтом лікувати в таких умовах неможливо», – заявив він.

«Наразі я не бачу потреби в їх приїзді. Хоча не знаю, чи вони приїдуть, чи ні», – додав Власенко.

Захисник також нагадав, що Тимошенко вже 9 день голодує. 

Нагадаємо, Тимошенко вимагає виписати її з лікарні «Укрзалізниці» в Харкові і повернути її в колонію через неможливість лікуватися під постійним відеонаглядом.

Головний лікар ЦКЛ № 5 Михайло Афанасьєв заявив, що рішення про виписку Тимошенко з лікарні прийматимуть німецькі лікарі.

Державна пенітенціарна служба звернулась до Міністерства охорони здоров'я для проведення засідання міжнародної медичної комісії у зв'язку із заявою Тимошенко про переведення її в колонію. 

Німецькі лікарі поки що відмовляються прибути в Україну.

Як відомо, 29 жовтня Тимошенко оголосила голодування на знак протесту проти фальсифікацій результатів парламентських виборів. Того ж дня лідери об'єднаної опозиції закликали її припинити голодування. Втім, вона відмовилася.

102