Тимошенко передала опозиції план дій для перемоги над диктатурою Януковича

5 Грудня 2013, 20:05

«Ув’язнення невинних та мирних патріотів України, по-звірячому побитих «Беркутом», у той час, коли вся Україна та весь демократичний світ чекає притягнення до відповідальності винних у кривавій розправі над нашими дітьми, у той час, коли на майданах стоять мільйони обурених українців і вимагають відставки Януковича, у той час, коли в Києві проводиться зустріч міністрів закордонних справ ОБСЄ, — це є викликом, який Янукович кидає всій Україні, всьому демократичному світові», – написала Тимошенко про арешт дев’ятьох підозрюваних у сутичках біля Адміністрації президента.

На її переконання, «арештом побитих невинних людей він прямо говорить, що плює на всіх, що він буде і далі бити, вбивати, саджати всіх, хто стоятиме на його шляху до абсолютної влади».

«Він заявляє демократичному світу, що він тиран, і якщо демократичний світ хоче співпрацювати з Україною, то мусить його сприймати таким, яким він є, бо він не планує мінятись. На території України відбувається становлення нового Сталіна. І якщо ми всі, разом з демократичним світом, його не зупинимо, то будемо мати ще одну Північну Корею», – написала Тимошенко.

Водночас політик закликала всіх людей,   які здатні боротися, діяти. «Одних розмов на майданах недостатньо. Народу України треба негайно брати владу в свої руки, а не вести з диктатором солодкі розмови. Усі дії повинні бути скоординовані з опозицією: на неї покладена велика місія і її треба дослухатися, щоб не допустити кровопролиття», – написала політик.
« Наше протистояння мирне, легітимне. Воно повинно стати переможним, і я в цьому впевнена. Пропозиції щодо конкретного плану дій я передала лідерам опозиції, сподіваюся, вони дослухаються», – додала Тимошенко.

 «Або зараз перемагайте, або готуйтеся до абсолютної диктатури на довгі роки. Я вірю в вас! Шкодую, що не можу в ці історичні хвилини стати з вами пліч-о-пліч, але всім серцем прагну нашої перемоги», – підсумувала Тимошенко.

Нагадаємо, раніше Тимошенко заявила, що єдина можлива мова переговорів, яку розуміє Віктор Янукович, – це мова санкцій.