Тимошенко передала апеляцію на вирок Печерського суду

24 Жовтня 2011, 18:35

«Юлія Володимирівна передала свою апеляцію», – зазначив він.

Завтра, 25 жовтня, об 11.00 захисники Тимошенко подаватимуть апеляцію на вирок у так званій «газовій справі» через Печерський райсуд.

Раніше заступник глави партії «Батьківщина» Олександр Турчинов повідомив, що Тимошенко повинна особисто підписати скаргу і подати її через адміністрацію слідчого ізолятора.

Як повідомлялось, 11 жовтня Печерський районний суд Києва засудив Тимошенко до 7 років в'язниці за перевищення повноважень при укладанні газових контрактів з Росією в 2009 році й зобов'язав відшкодувати Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" 1,5 млрд гривень збитків, завданих у результаті їх укладання.

 

13 жовтня СБУ порушила кримінальну справу проти Тимошенко за борги корпорації ЄЕСУ перед Росією.

Генеральна прокуратура 20 жовтня скасувала постанову про закриття кримінальної справи відносно Юлії Тимошенко за фактами розкрадання понад 25 млн грн бюджетних коштів та ухилення від сплати понад 20 млн грн податків шляхом запровадження злочинної фінансової схеми щодо розрахунків за природний газ корпорацією «Єдині Енергетичні системи України» та приховування доходів від діяльності її офшорної компанії.

Нагадаємо, раніше у фракції БЮТБ припускали відкриття і поновлення 11 кримінальних справ проти колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.