Тимошенко і Власенко знову наполягають на відводі судді

24 Червня 2011, 14:57

Зокрема, Власенко заявив, що суддя допускав порушення кримінально-процесуального законодавства. Зокрема, за його словами, за результатами розгляду першого клопотання про свій відвід, Кірєєв виніс постанову, а не ухвалу, як того передбачає законодавство.

«Суддя, який не хоче слухати справу в нормальному приміщенні, суддя, який оголошує перерву 15 хвилин, коли всі мокрі, суддя, який виносить замість постанов ухвали, суддя, який хоче тлумачить статтю 240 – так, а коли хоче – так. Я вважаю, що це суддя – упереджений. І саме тому я зробив заяву про відвід судді, яку прошу розв’язати відповідно до вимог статті 57 і винести ухвалу. А не постанову», – зазначив Власенко.

До заяви Власенка приєдналася Тимошенко.

«Відвід вам заявляється, тому що ви свідомо зараз знущаєтеся над людьми, свідомо їх зараз доводите до того стану, коли вони не здатні приймати участь в слуханні справи, свідомо не переходите на відкрите засідання виїзне суду в нормальне приміщення, де можуть всі спокійно працювати. Наполягаю на тому, щоб ви перенесли слухання в нормальне приміщення і щоб ви зробили те, щоб цей суд не ганьбив Україну. Я підтримую заяву свого захисника», – зазначила Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні Печерський районний суд уже відхиляв клопотання захисту Юлії Тимошенко про відвід судді Родіона Кірєєва, який головує у її справі.

Тимошенко заявила про відвід судді Родіону Кірєєву, оскільки вважає його необ'єктивним та упередженим.

Сьогодні Печерський районний суд Києва проводить попереднє засідання у кримінальній справі проти колишнього прем'єр-міністра, лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко за обвинуваченням у перевищенні повноважень при укладенні газових контрактів з Росією у 2009 році.

Біля суду зібралися кілька тисяч прихильників Тимошенко.