Тимчук заявив про готовність відновити співпрацю з ОБСЄ

29 Серпня 2015, 11:34

Керівництво групи «Інформаційний опір» готове знову співпрацювати з представниками місії ОБСЄ. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

«Враховуючи прагнення «неросійської» частини місії ОБСЄ показувати реальну картину подій на Донбасі, група ІО готова відновити співпрацю з моніторинговою місією ОБСЄ (виключно з представниками країн ЄС), перервану нами восени 2014 року через потужний на той момент вплив на СММ ОБСЄ представників країни-агресора в особі РФ», – зазначив Тимчук.

«Зокрема, ми готові надавати СММ ОБСЄ частину нашого «закритого» щоденного зведення, яке не поширюється в ЗМІ (воно регулярно надається нами зацікавленим держструктурам України). А саме ту частину зведення, яка стосується більш повної інформації про пересування і місця дислокації поблизу лінії розмежування підрозділів, озброєння і військової техніки російсько-терористичних військ. Впевнені, що це полегшило б роботу місії ОБСЄ, якій залишалося б лише перевіряти нашу інформацію згідно своїм протоколам», – зауважив Тимчук.

Относительно деятельности СММ ОБСЕВ отчете миссии ОБСЕ за 27 августа говорится о том, что БПЛА миссии обнаружили на по…

Posted by Dmitry Tymchuk on 29 серпня 2015 р.

Нагадаємо, «Інформаційний опір» у листопаді 2014 року відмовився співпрацювати з ОБСЄ через підтримку місією терористів і РФ.