Тимчук: Бойовики дезертирують з передової на трасі Маріуполь-Донецьк

23 Грудня 2014, 08:36

З передових позицій російсько-терористичних військ в районі траси Маріуполь – Донецьк, від Новотроїцького до Оленівки, відзначається масове дезертирство місцевих бойовиків. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

На блокпостах продовжують нести "службу" всього по кілька людей.

В той же час, в районі населеного пункту Докучаївськ зафіксовано значне формування противника (більше 200 замаскованих під "ополчення" російських найманців). Дане формування має на озброєнні кілька артилерійських систем (до 6 одиниць), а також 10 бойових броньованих машин (ББМ).

Між населеними пунктами Оленівка і Гранітне діють 4 змішані мобільні групи противника. У складі даних груп – мінометні розрахунки, снайпери і гранатометники. Пересуваються на цивільному автотранспорті.

 В Антрациті на Луганщині "міністерство держбезпеки" "ЛНР" проводить масштабну операцію з пошуку та знешкодження проукраїнського підпілля

Співробітниками "МДБ" організовано патрулювання вулиць міста, у нічний час працюють мобільні групи. Завдання – запобігти появі на стінах будівель проукраїнських гасел і затримати підпільників.

Також у районі міста Антрацит на Луганщині на блокпостах терористів введений платний пропускний режим. За проїзд цивільного автотранспорту (приватні автомобілі, автобуси, маршрутні таксі) стягується плата "на потреби республіки".